infolinia: +48 22 451 00 22

Najtańsze wycieczki dla studentów i absolwentów oraz osób do 35 lat

Kierunek:

Data od:

Data do:

Dorośli:

Dzieci (wiek):

Jak rezerwować studenckie noclegi?

Tutaj możesz zarezerwować tani nocleg w hotelu, hostelu lub w apartamentach na całym świecie w systemie Hostel World. Serwis przeznaczony jest dla osób które znają język angielski, korzystają z karty kredytowej i akceptują warunki rezerwacji. Hostel World to ponad 1 000 000 możliwości znalezienia noclegu w 1 528 miastach i 4000 hoteli na całym świecie. Podczas dokonywania rezerwacji należy podać swój adres e-mail, na który otrzymuje się potwierdzenie.

Informacje dodatkowe o hostelach?

Należność za nocleg będzie pobrana z Twojej karty kredytowej w dniu przyjazdu do hotelu. W chwili rezerwacji karta kredytowa zostanie obciążona opłatą za rezerwację (2 USD) oraz depozytem, który wynosi 10% całej należności za nocleg. Opłata za rezerwację oraz depozyt są bezzwrotne w przypadku anulowania rezerwacji. Jeżeli nie zgłosisz się do hotelu w wyznaczonym terminie, Twoja karta kredytowa zostanie obciążona należnością za pierwszą noc.
Jeżeli chciałbyś anulować/zmienić rezerwację możesz to zrobić nie później niż na 48 godzin przed planowanym przyjazdem, uwzględniając czas lokalny w kraju, do którego się wybierasz. Aby rezerwacja została anulowana powinieneś osobiście skontaktować się z hotelem, podać swój numer rezerwacji i uzyskać numer jej odwołania. Jeżeli swój przyjazd planujesz po godzinie 17-ej czasu lokalnego, koniecznie powiadom o tym obsługę hotelu W przeciwnym razie Twoja rezerwacja może zostać anulowana.